Kroatija ir ne tik… – pažintinė kelionė į Kroatiją

  • Trukmė: 8 d. kelionė
  • Kaina: 400€/asm.

Kroatija ir ne tik… – pažintinė kelionė į Kroatiją

1 diena.Naktį  išvykimas iš  Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena.Pusryčiai. Išvykstame Austrijos link. Ekskursija Vienoje – imperatoriškosios prabangos, elegancijos, romantikos mieste: Marijos Teresės aikštė, Hofburgas – didingas Habsburgų dinastijos rūmų kompleksas, liudijantis svarbiausius senosios ir XX a. Austrijos bei Europos įvykius; Maro kolona – paminklas 75 tūkstančiams maro aukų; gotikos šedevras – šv. Stepono katedra, tapusi svarbiausiu miesto simboliu; garsioji Vienos opera; paminklas genialiajam Mocartui – viena iš pagrindinių kompozitoriaus pagerbimo vietų; antikinę šventovę primenantis parlamentas ir miesto valdžios rezidencija – rotušė. Išvykstame Kroatijos link. Nakvynė viešbutyje.

Kroatija - 9 dienų pažintinė kelionė autobusu su poilsiu prie jūros 23 diena. Pusryčiai. Kelionė per Kroatiją. Apsilankymas Plitvicės ežerų nacionaliname parke, kuris pripažįstamas vienu gražiausių Europoje, įtrauktas į UNESCO sąrašą, kaip pasaulinės reikšmės gamtos paminklas. Jo fenomenas – 16 nedidelių ežerų, tarp savęs sujungtų kriokliais. Bukų, spygliuočių miškai, daugybė paukščių ir žvėrių šiame ežerų krašte palieka neišdildomą įspūdį. Išvykstame Zadaro link. Zadaras – vienas didžiausių Dalmatijos regiono ir seniausių visos Kroatijos miestų, skaičiuojantis trečiąjį savo gyvavimo istorijos tūkstantmetį. Mieste išlikę romėnų forumo griuvėsiai, įspūdinga IX šimtmetyje pastatyta Šv. Donato bažnyčia. Vakarinė pažintis su miestu. Išvykstame į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena.Pusryčiai. Visos dienos išvyka laivu į Hvaro ir Bračo salas  iš Makarskos kurorto uosto. Grožėdamiesi tolstančiais Biokovo kalnais plauksite į ilgiausią Kroatijoje Hvaro salą. Hvaras – sala vidurio Dalmatijos archipelage. Aplankysite vieną iš salos miestelių, kur galėsite pasivaikščioti siauromis senamiesčio gatvelėmis ir užlipti į apžvalgos aikštelę ant XVI amžiuje fortu paverstos bažnyčios stogo. Plaukiant į Bračo salą, laivo įgula vaišins pietumis bei vynu. Bračo sala yra aukščiausia sala Adrijos jūroje. Aplankysite miestelį, iš kurio pėsčiomis arba vandens taksi galėsite pasiekti Auksinį iškyšulį – gražiausią paplūdimį visoje Kroatijoje. Esant geroms oro sąlygoms turėsite progą pasimėgauti maudynėmis. Grįžtate į Makarską. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Išvykstame į Dubrovniką – vieną solidžiausių Europos tvirtovių viliojančių keliautojus kultūros ir istorijos paminklų gausa, ypač turtinga ir susižavėjimą keliančia miesto – valstybės istorija. Dubrovniko senamiestis traukas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Šiandieninis Dubrovnikas – didžiausia Kroatijos turistinės karūnos puošmena – išdidi elito lankytina vieta ir be abejo – vienas gražiausių Viduržemio jūros miestų. Dubrovnikas – senovinis miestas Adrijos jūros pakrantėje, įsikūręs piečiausioje Kroatijos dalyje, vadinamas „Adrijos perlu“, garsėjantis savo grožiu bei svetingumu, o labiausiai – senamiesčiu ir stora, tvirta jį juosiančia gynybine miesto siena. Dubrovniko senamiestyje, kaip niekur kitur – gausu įdomių lankytinų vietų. Čia sutiksime daug įspūdingų bažnyčių, vienuolynų, muziejų, fontanų… Vakare sugrįžtame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

Pažintinė kelionė į Kroatiją. Kroatija ir ne tik.. 36 diena.Pusryčiai. Išvykstame į Splitą ir Trogirą. Trogiras – tai viduramžių „miestas – muziejus“, vadinamas „Venecijos miniatiūra“, įsikūręs salelėje, kuri su sausuma sujungta tiltuku. Į UNESCO įtrauktas miestas turtingas savo istoriniais bei kultūriniais paminklais: XIV – XV a. Rotuše, Dalmatijos meno viršūne – Šv. Lauryno katedra, 1000 metų senumo Šv. Nikolo vyrų vienuolynu, gotikiniais Čipiko rūmais, renesansiniais Žemyno vartais. Ekskursijos po Splitą metu Jus sužavės puikiai išlikęs 1700 m. senumo Romos imperatoriaus Diokletiano rūmų kompleksas, Jupiterio šventyklos griuvėsiai, katedra, senamiestis ir kiti architektūros paminklai.  Išvykstame į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Vykstame į garsiausią Vengrijos kurortą Hevizą. Čia yra vienintelis pasaulyje biologiškai aktyvaus šilto gydomojo vandens ežeras. Maudynės Hevico ežere. Kelionė per Vengriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją, Lietuvą.

Kelionės kaina: 400 Eur/asm, esant ne mažiau nei 40 asmenų grupėje;

Į kainą įskaičiuota:
Kelionė komfortabiliu autobusu;
Kelionės vadovo – gido paslaugos;
Ekskursinė programa;
7 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;

Į kainą neįskaičiuota:
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
Maitinimas išskyrus pusryčius viešbučiuose;
Asmeninės išlaidos – pagal poreikį;
Lankomi objektai pagal programą ~ 80Eur/asm.;

Pastabos:
Lankomų objektų kaina gali keistis ir yra tikslinama prieš išvykstant.
Lankomų objektų eiliškumas gali keistis;

Pažintinė kelionė į Kroatiją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed