Kelionė į Juodkalniją – poilsis prie Adrijos jūros

  • Trukmė: 8 d. kelionė
  • Kaina: 400€/asm.

Kelionė į Juodkalniją – poilsis prie Adrijos jūros

1 diena. Naktį išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją, susipažįstant su šių šalių kultūra ir istorija. Nakvynė viešbutyje.

Kroatija - 9 dienų pažintinė kelionė autobusu su poilsiu prie jūros 12 diena.Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Vengriją. Atvykstame į Budapeštą. Kelių valandų pažintis su miestu autobusu ir pesčiomis*: Pešto ir Budos rajonai, kuriuos skiria Dunojaus upė, apžiūrėsime Didvyrių aikštę su Vengrijos karalių ir valdovų skulptūromis, Katedrą, Vaidahunjat pilį Varašliget parke bei Dunojaus pakrantėje stovinčius nepaprasto grožio Parlamento rūmus. Po pietų išvykstame Serbijos link. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Kelionė per Serbiją Juodkalnijos link. Keliaujame grožėdamiesi įspūdingais Taros upės kanjonais. Taros kanjonas dėl skaidraus vandens dar vadinamas „Europos ašara“. Tai per šimtmečius erozijos suformuotas kanjonas, antras pagal dydį pasaulyje po Kolorado. Įspūdingasis Taros tiltas Durmitoro nacionaliniame parke. Vakarop atvykstame į kurortą Budvoje. Poilsis ir laisvas laikas prie jūros. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Poilsis prie jūros ir laisvas laikas savarankiškai pažinčiai su kurortu.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame į Kotoro įlanką ir miestą. Įlanka įsiterpusi tarp dviejų didžiulių kalnų masyvų. Tai plačiausias Pietų Europos fiordas.  Kotoras – nedidelis pakrantės miestas, apjuostas ilga gynybine siena. Tai gražiausias Juodkalnijos miestas, saugomas UNESCO. Miestas yra buvęs Romos imperijos provincija, o viduramžiais – svarbiu komerciniu centru. Aplankysime senamiestį, Šv. Luko bažnyčią, Kunigaikščio rūmus, XII amžiuje pastatytą Šv. Trifono bažnyčią, Laikrodžio bokštą ir kt. Esant galimybei, malonus *plaukimas turistiniu laiveliu Adrijos jūra, kalnų apsupta Kotoro įlanka. Vakarop grįžtame į viešbutį. Poilsis ir laisvas laikas prie jūros. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Ryte išvykimas iš Juodkalnijos pajūrio kurorto. Kelionė į Bosniją ir Hercegoviną. Mostaras – tai penktas pagal dydį Bosnijos ir Hercegovinos miestas, svarbiausias kultūrinis Hercegovinos srities centras, turtingos ir skaudžios istorijos liudininkas. Miestas įsikūręs prie Neretvos upės, per kurią XVIa. osmanų nutiestas tiltas sujungė ne tik abu krantus, bet ir skirtingas kultūras bei religijas. Pranciškonų bažnyčia, vienuolynas ir vyskupų rūmai krikščioniškame vakariniame krante, pagrindinė miesto gatvė, buvusi fronto linija Jugoslavijos karuose, osmaniškojo laikotarpio senamiestis: turkiški namai, Mehmed Paša mečetė, vingrios prekybinės gatvelės, Neretvos upės ir senojo tilto panorama. Išvykstame nakvynės vietos link. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Kelionė per Bosniją ir Hercogoviną, Vengriją. Vykstame į garsiausią Vengrijos kurortą Hevizą. Čia yra vienintelis pasaulyje biologiškai aktyvaus šilto gydomojo vandens ežeras. Maudynės Hevico  ežere*. Išvykstame nakvynės vietos link. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją Lietuvos link. Naktį grįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina: 400 Eur/asm, esant ne mažiau nei 40 asmenų grupėje;

Į kainą įskaičiuota:
Kelionė komfortabiliu autobusu;
Kelionės vadovo – gido paslaugos;
Ekskursinė programa;
7 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;

Į kainą neįskaičiuota:
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
Maitinimas išskyrus pusryčius viešbučiuose;
Asmeninės išlaidos – pagal poreikį;
Lankomi objektai pagal programą ~ 40Eur/asm.;

Pastabos:
Lankomų objektų kaina gali keistis ir yra tikslinama prieš išvykstant.
Lankomų objektų eiliškumas gali keistis;

Pažintinė kelionė į Juodkalniją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed