- Trukmė: 4 d
- Kaina: 315 €
Naujos patirtys Žemutinėje Silezijoje – SkyBridge721 – kelionė į Lenkiją, Čekiją

1 diena Išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą, Lenkiją su sustojimais poilsiui, Wc. Lankome didžiausią Europoje vandens atrakcionų parką “Suntago Water World“ (4 valandų pramogos)* https://parkofpoland.com . Iš viso parke bus trys skirtingų tematikų zonos. Čia lepins maloni 32 laipsnių šiluma, augs 740 palmių medžių, atgabentų iš Malaizijos, Floridos ir Kosta Rikos. Parke bus 32 vandens čiuožyklos, kurių bendras ilgis – 3 km. Čia bus ir ilgiausia vandens čiuožykla Europoje – net 320 metrų. Lankytojus džiugins bangų, „Nuotykių upės“ baseinai, zonos patiems mažiausiems, trys negyvosios jūros druskos baseinai, penki baseinai su mineraliniu vandeniu, 10 saunų su skirtingomis temperatūromis ir drėgmės lygiais, banglenčių sporto simuliatorius. (Jaunimui iki 16 metų tik Jamango pramogų zona – be pirčių ir relax zonos, kas 10 moksleivių + 1 mokytojas, kuris privalo juos lydėti Vandens pramogų parke. ) Išvykstame į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Vykstame į Mošnos pilį* – vieną vaizdingiausių ir unikaliausių Lenkijos pilių. Daugelis ją vadina Lenkijos Hogvartsu, o kai kas lygina su garsiąja pilimi, žinoma iš Disneilendo ir Disnėjaus filmų. Nenuostabu, juk, kaip ir Disnėjaus simbolis, pilis Mošnoje buvo pastatyta pagal garsiosios Vokietijos Noišvanšteino pilį. Pastatą sudaro 365 kambariai ir 99 bokštai, kurie simbolizuoja dienų ir savaičių skaičių per metus. Kiekvienas bokštas turi savo unikalią formą ir dekoracijas, kurios suteikia pilies savitumo. Vykstame į Stolove kalnų nacionalinį parką*, vieną unikaliausių gamtos kampelių Lenkijoje. Žygis (~ 3 val.) vienu iš kalnų, dar vadinamų Stalo kalnais, takelių, vingiuojančių tarp įvairių formų smiltainio uolų. Išvykstame į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Užsuksime į Klodzko miestą, kuris yra išsidėstęs Nysos upės slėnyje prie Sudetų kalnyno. Miesto architektūrą formavo trys tautos: Vokietijos, Čekijos ir Lenkijos. Dėl akmeninio tilto per Nysos upę, miestas dažnai vadinamas „Mažąja Praha“. Apie miesto audringą istoriją mena fortai, o akį glosto architektūra – nuo gotikos iki baroko. Pasivaikščiojimas Klodzko *požemiuose. Nusileidus į 30m gylį, einant 600m trasa susipažinsite su XVIIa. požemiuose vykusiu gyvenimu. Čia veikė pirmoji alaus darykla, buvo saugomi grūdai, kepama duona, įkurtas arsenalas, kalėjimas bei pirklių sandėliai. Taip pat veikė skalbėjų, audėjų cechai… Per karus požemiai buvo naudojami kaip prieglobstis miestelėnams bei miesto gynėjams.Vykstame į Čekijos Moravijos – Silezijos kalnų kurortą Dolni Morava. Keltuvu* pasikelsime į Slamenkos kalną (1100 m). Ant kalno laukia du ypatingi objektai. Pereisime per ilgiausią pasaulyje pakabinamą tiltą „SKY BRIDGE 721“*, kuris buvo atidarytas 2022 m. gegužės mėn. Jis yra 721 metro ilgio ir kabo 95 metrų aukštyje virš slėnio, Tiltu keliaujama tik viena kryptimi, tad į pradinį tašką grįšite 2 km ilgio pažintiniu kalnų taku. Antrasis objektas – tai apžvalgos bokštas „Takas debesyse“*. Bokštas yra 55 m aukščio ir į jį veda 710 metų ilgio medinis takas. Išvykstame į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje

4 diena Pusryčiai. Po trijų, pilnų įspūdžių dienų, išvykstame namų link. Kelionė per Lenkiją, Lietuvą su sustojimais poilsiui, WC, pietums. ~ vidurnaktį grįžtame į Lietuvą.
Kelionės kaina: 315 Eur/asm., esant ne mažiau nei 40 asmenų grupėje iš Vilniaus.
Esant mažesniam skaičiui vykstančiųjų ar išvykimui iš kito miesto kelionės kaina yra perskaičiuojama
Į kainą įskaičiuota:
Kelionė komfortabiliu autobusu;
Kelionės vadovo – gido paslaugos;
Ekskursinė programa;
3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;
Į kainą neįskaičiuota:
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
Asmeninės išlaidos;
Lankomi objektai ekskursinės programos metu;
Pastabos:
Lankomų objektų kaina gali keistis ir yra tikslinama prieš išvykstant.
Lankomų objektų eiliškumas gali keistis;
































VVTAT išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15795, išduotas nuo 2019-06-06.