Palenkės istorijos ir gamtos mozaika – pažintinė kelionė į Lenkiją

Palenkės istorijos ir gamtos mozaika – pažintinė kelionė į Lenkiją

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Vykstame į Seinus – nediduką Palenkės miestelį, kur dirbo ir palaidotas vyskupas bei poetas Antanas Baranauskas. Tai tikras mūsų poezijos perlas. Be jo gal ir mūsų nebūtų buvę (Maironis). Bažnyčia, Dominikonų vienuolynas ir buvusi kunigų seminarija, paminklas A. Baranauskui.  

Važiuojame Vygrių ežero link. Kadaise šiose vietose buvo kunigaikščių Vytauto, Jogailos bei Žygimanto Augusto medžioklės dvaras. XVII a. Vygrių ežero pusiasalis atiteko Kamaldulių vienuoliams, kurie čia įkūrė Vygrių kamaldulių vienuolyno kompleksą*. Lankome apartamentus, kur keletui dienų buvo apsistojęs popiežius Jonas Paulius II bei bažnyčioje eančią kriptą su vienuolių kamaldulių mumijomis. Kriptoje – Mirties šokis – vietinio vienuolio tapyta freska. Nuo vienuolyno varpinės bokšto atsiveria įspūdinga Vygrių Nacionalinio parko kraštovaizdžio panorama.

Vykstame į popiežiaus Jono Pauliaus II mėgiamą vietą – Studzieniczna. Čia Jis su draugais lankėsi jaunas būdamas, čia Jis gyvenimo saulėlydyje išlipo į krantą, 1999 m. birželio 9 d. laivu atplaukęs į Studeną iš Augustavo. Popiežiui pastatytas paminklas. Studenoje yra stebuklingas akis gydantis šaltinis (galima pasiimti indą vandeniui ir pasisemti stebuklingo vandens), koplyčia, originaliai dekoruota bažnyčia, ošia Vytauto ąžuolas. Plaukimas Augustavo kanalais* maršrutu Studzienična – Augustavas. Plaukdami susipažinsime su kanalo hidrotechnine architektūra bei istorija. Po plaukimo, trumpa pažintis su Augustavu ir laisvas laikas. Vakare išvykstame Lietuvos link.


Kelionės kaina: 

35 Eur/asm., esant ne mažiau nei 40 asmenų grupėje iš Vilniaus.

Esant mažesniam skaičiui vykstančiųjų ar išvykimui iš kito miesto kelionės kaina yra perskaičiuojama.

Į kainą įskaičiuota:
Kelionė komfortabiliu autobusu;
Kelionės vadovo – gido paslaugos;
Ekskursinė programa;

Į kainą neįskaičiuota:
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
Asmeninės išlaidos;
Lankomi objektai ekskursinės programos metu;

Pastabos:
Nepamirškite paso arba asmens tapatybės kortelės, galiojančių ne trumpiau nei 3 mėnesius po kelionės pabaigos;
Lankomų objektų kainos gali keistis ir yra tikslinamos prieš išvykstant, atlikus išankstines rezervacijas;
Lankomų objektų eiliškumas gali keistis;

Lenkija su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed