Pažintinė kelionė į Italiją. Šiaurės Italija su Gardaland pramogų parku

  • Trukmė: 7 d. kelionė
  • Kaina: 345 €/asm., kai vyksta 40 asmenų grupė

Šiaurės Italija su Gardaland pramogų parku – pažintinė kelionė į Italiją

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją ir Čekiją susipažįstant su šių šalių kultūra ir istorija. Nakvynė viešbutyje.

Pažintinė kelionė į Italiją. Šiaurės Italija su Gardaland pramogų parku 12 diena. Ankstyvi pusryčiai. Nuostabaus grožio Austrijos alpių keliu vykstame link Italijos. Ekskursija Vienoje – imperatoriškosios prabangos, elegancijos ir romantikos mieste. Ekskursija po senamiestį pėsčiomis: Marijos Teresės aikštė, Hofburgas – didingas Habsburgų dinastijos rūmų kompleksas, liudijantis svarbiausius senosios ir XX a. Austrijos bei Europos įvykius; Maro kolona – paminklas 75 tūkstančiams maro aukų; gotikos šedevras – šv. Stepono katedra, tapusi svarbiausiu miesto simboliu; garsioji Vienos opera; paminklas genialiajam Mocartui – viena iš pagrindinių kompozitoriaus pagerbimo vietų; antikinę šventovę primenantis parlamentas ir miesto valdžios rezidencija – rotušė. Vakare atvykstame į Venecijos apylinkes. Nakvynė viešbutyje.

Pažintinė kelionė į Italiją. Šiaurės Italija su Gardaland pramogų parku 23 diena. Pusryčiai. Visos dienos išvyka į Veneciją*. Juk sakoma, kad Venecijos miesto svaigulys sukelia norą sugrįžti. Apžvalginė ekskursija po Veneciją: Šv.Morkaus bazilika su garsiuoju Aukso altoriumi ir bizantiškom bei vėlyvesnėm mozaikom, Santa Maria della Salute bažnyčia. Varpinė, buvusios valstybės valdovų iškilioji rezidencija – Dožų rūmai, Rialto tiltas, Atodūsių tiltas. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

Pažintinė kelionė į Italiją. Šiaurės Italija su Gardaland pramogų parku 34 diena. Pusryčiai. Atvykstame į Padują – Šv. Antano miestą. Šis miestas, garsėjantis savo akademine istorija nuo IV a. pr. Kr. buvo svarbus romėnų prekybinis miestas. Ekskursija senamiestyje: lankome  didžiausią europos skverą Prato della valle, aplankant ŠV. Justinos baziliką. Tęsiame kelionę į Veroną – Romeo ir Džiuljetos meilės miestą. Tai vienas seniausių Italijos miestų. Veronos senamiesčio išplanavimas, I a. po Kr. Išlikę statiniai, amfiteatras, teatras, arkos, vartai, tiltas – visa tai daro Veroną labiausiai romėnišku miesto po Romos. Čia matysime I m. e. a. statytą amfiteatrą – Areną, Žolių aikštę, kur turgus vis dar gyvuoja jau 2000 metų; taip pat Veronos valdovų ir Dantės  globėjų Skalijeri rūmus; Džiuljetos namą su garsiuoju balkonėliu. Nakvynė viešbutyje.

 Pažintinė kelionė į Italiją. Šiaurės Italija su Gardaland pramogų parku 45 diena. Pusryčiai. Lankomės Italijos pramogų pasididžiavime – Gardaland akvaparke (http://www.gardaland.it/park-en/ATTRACTIONS/Energy-en/)*. Čia visų laukia įspūdžių kupina diena didžiausia Italijos vandens pramogų ir atrakcionų parke! Pasimėgausite vandens parko linksmybėmis, o adrenalino mėgėjai galės patirti, ką reiškia lėkti viršgarsiniu greičiu. Gamtos mylėtojų laukia jūros gyvūnų ir egzotinių žuvų akvariumo sektorius. Nepakartojama diena nuostabiame nuotykių ir fantazijos pasaulyje! ARBA Viduramžiško Sirmionės* miestelio aplankymas. Pažintis su miesteliu: Skaligierių valdžiusių Gardą XIII a. Pilis, pastatyta ant vandens, romėnų epochos poeto Katulo vilos liekanos. Pageidaujant- įspūdingas plaukimas laiveliu aplink Sirmionę*. Pavakare išvykstame Austrijos link. Nakvynė viešbutyje.

 Pažintinė kelionė į Italiją. Šiaurės Italija su Gardaland pramogų parku 56 diena. Pusryčiai. Vykstame į Gracą įsikūrusį abipus Mur upės. Niujorko meninkas yra sukūręs tikrą technikos stebuklą, dirbtinę salą viduryje Mura upės. Galėsime aplankyti viduje esančią kavinę ar grožėtis vaizdu įkurtame amfiteatre. Ekskursija po miestą: gotikinė miesto katedra, Burgas – buvusi tvirtovė, dabar čia posėdžiauja Štirijos žemės vyriausybė, imperatoriaus Ferdinando II mauzoliejus, Arsenalas, Landhauzas – dabartiniai Štirijos žemės parlamento rūmai, Pilies kalnas – buvusi imperatoriaus rezidencija, varpinės ir laikrodžio bokštai. Po Napaleono armijos siautėjimo tik jis vienintelis liko kaip didvyris stovėt ir iki šiol duoda ženklą skambėti vienam iš seniausių Austrijos varpinių. Tęsiame kelionę Čekijos link. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją su sustojimais poilsiui ir pietums. Vėlai vakare grįžtame į Trakus.

Kelionės metu įveiksime ~ 4000 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Kelionė patogiu autobusu, kuro ir kelių mokesčiai, 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, kelionės vadovo-gido paslaugos, ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Papildomas sveikatos draudimas, mokamų objektų (*) lankymas (~60 eur/ asm.):

Plaukimas į Veneciją – ~20 eur/ asm.;

Gardaland akvaparkas – 28 eur/ asm.; ARBA

Plaukimas laiveliu Sirmionėje – ~15 eur/ asm.;

Privalomos kelių rinkliavos (checkpoint), įvažiuojant į istorinius miestus – ~ 10 eur/ asm.

Pažintinė kelionė į Italiją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed