Pažintinė kelionė. Šveicarijos gamta ir kriokliai

  • Trukmė: 6 d. kelionė
  • Kaina: 340 €/asm., kai vyksta 40 asmenų grupė

Šveicarijos gamta ir kriokliai – pažintinė kelionė

1 diena. Labai anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare atvykstame į viešbutį netoli Lenkijos-Vokietijos pasienio. Nakvynė viešbutyje.

Pažintinė kelionė. Šveicarijos gamta ir kriokliai 12 diena. Pusryčiai. Kelionė į Niurnbergą – senąją Šventosios Romos imperijos sostinę. Ekskursija po miestą: Imperatoriškoji pilis, A.Diurerio namas, Turgaus aikštė su turtingą miesto istoriją menančiais pastatais – Rotuše, Dievo Motinos ketedra ir Šv. Zebaldo bažnyčia, “Nuostabiųjų šaltinių” gotikinis fontanas. Po ekskursijos vienoje iš senamiesčio užeigų galėsite paragauti bavariškų dešrelių ir vokiško alaus. Kelionė link Šveicarijos sienos. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame prie didžiausių Europoje ir vandeningiausių 23 m aukščio Šafhauzeno Reino upės krioklių*.

Pažintinė kelionė. Šveicarijos gamta ir kriokliai 2

Grožėjimas nuostabaus grožio kriokliais. Išvykimas į „Šveicarijos perlu“ vadinamą Liucerną: miesto simbolis – XIV a. Koplyčios tiltas, katalikiška Katedra, miesto gynybinė siena, rotušė, Liūto monumentas. Esant galimybei, *plaukimas laivu vienu įspūdingiausių Šveicarijoje Keturių kantonų ežeru*. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Traukinuku *kylama į Jungfraujoch viršukalnę (3475 m). Alpių pievos, snieguotos kalnų viršūnės, ledo rūmai ir skulptūros, Sfinkso terasa – visa tai nepaliks abejingo nei vieno, pasikėlusio į aukščiausią Jungfrau kalnų masyvo viršūnę Berno kantone. Aplankome įspūdingąjį Trümmelbach krioklį*.

Pažintinė kelionė. Šveicarijos gamta ir kriokliai 3

150 m aukščio krioklį sudaro dešimtys galingų vandens kaskadų, esančių kalno viduje. Tai vienintelis krioklys Europoje, į kurio vidų galite užeiti (– į krioklio gelmes veda 1913 m. pastatyti tuneliai bei liftai. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Išvykstame į Miuncheną. Ekskursija po senamiestį: Karlo vartai, Naujoji ir Senoji rotušės, Katedra – viena iš seniausių bažnyčių mieste, kurios bokštai tapo Miuncheno simboliu.

Pažintinė kelionė. Šveicarijos gamta ir kriokliai 4

Čia ilsisi Bavarijos karaliaus Liudviko ll-ojo palaikai. Miunchenas taip pat yra alaus miestas, tad siūlome pavakarieniauti ir degustuoti vokišką alų seniausioje tipiškoje Erdinger alaus gamykloje. Musų laukia legendinio Baltojo Bavariško alaus degustacija*, pažintis su gamyklos procesu. Tęsiama kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

6 diena. Pusryčiai. Kelionė Lietuvos link. Vėlai vakare/naktį grįžtame namo.

Kelionės data: 2017 m. rugpjūčio 12-17 d.

Kelionės kaina: 340 Eur/1 asmeniui, esant ne mažiau nei 40 asmenų grupei;

Kelionės kaina: 400 Eur/1 asmeniui, esant ne mažiau nei 30 asmenų grupei;

Į kelionės kainą įskaičiuota: Kelionė autobusu, 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa, kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota: (*) – mokami objektai, nuo 100 EUR už visus (*) pažymėtus objektus – tikslinama prieš kelionę. Draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.

Pažintinė kelionė į Šveicariją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed