Pažintinė kelionė į Izraelį. Izraelis su Eilatu

  • Trukmė: 8 d. kelionė
  • Data: Teirautis agentūroje
  • Kaina: 870 €/asm. + skrydis

Izraelis su Eilatu – pažintinė kelionė į Izraelį

Pažintinė kelionė į Izraelį. Izraelis su Eilatu 1

Izraelis – unikali šalis pasaulio istorijoje. Valstybė, susikūrusi tik po II pasaulinio karo, tačiau menanti tūkstantmetę istoriją. Joks kitas žemės lopinėlis nebuvo tokiu dideliu visų konfesijų traukos centru. Tai krikščionių, žydų ir musulmonų piligrimystės centras, kuriame buvo per amžius bandoma sugyventi skirting kultūrų, tikėjimų ir papročių bendruomenėms. Tai tikėjimo ir vilties žemė.

1 diena. Skrydis Kaunas – Eilatas. Pervežimas į viešbutį Eilate. Laisvas laikas, kurio metu galėsite apsilankyti viename didžiausių Raudonosios jūros muziejų – nardymo centrų*. Vakarienė. Nakvynė viešbytuje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame link Biblijinių Izraelio vietų. Betliejus – Kristaus gimimo grota. Vykstame į 3 religijų šventovę – Jeruzalę. Nepakartojama panorama nuo Alyvų kalno – Kristaus žengimo į Dangų vietos. Einame link Jeruzalės sienų, aplankydami Alyvų sodą Getsemanėje su Visų Tautų bažnyčia, Kedrono slėnį, Marijos palaidojimo vietą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Tęsiame pažintį su nuostabiaja Jeruzale. Matysime žymiąją Raudų sieną, šventyklų kalną Mount Moriah, eisime kančios keliu Via Doloresa, kuris veda į Golgotą ir Viešpaties Kapo ir Prisikėlimo baziliką. Išvykimas į Sijono kalną, laikomą paskutinės vakarienės vieta; karaliaus Dovydo kapavietės lankymas. Ekskursijos metu taip pat apsilankysime spalvingose ir egzotiškose prekybvietėse. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Pusės dienos trukmės ekskursija „Tel Avivas – Jaffo“. Senoji Jaffo (Joppa) – vieta, kur pasak legendos, Nojus pastatė savo laivą, o Persėjas išlaisvino Andromedą. Pasivaikščiosime gatvelėmis, kuriomis vaikščiojo didieji karvedžiai –  Aleksandras Makedonietis, Ričardas Liūtaširdis bei Napoleonas. Iš čia prasidėjo piligriminės kelionės į Jeruzalę. Vykstame link Haifos. Tai vienas gražiausių Viduržemio jūros rytinės pakrantės miestų. Įsikūręs Karmelo kalno papėdėje, šalia vaizdingos įlankos. Lankome Karmelo kalną, pasivaikštome įspūdingais persiškais Bahai sodais. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame į Cezarėją – miestą-uostą, anksčiau buvusį Romos imperijos kultūros bei prekybos centrą, pastatytą karaliaus Erodo. Čia pamatysite romėnų laikų amfiteatrą, nuo II a. išlikusį akveduką, XII-XIII a. kryžiuočių miesto-tvirtovės griuvėsius. Vykstame į Haifą. Tai vienas iš svarbiausių Izraelio uostų. Apžvalginė ekskursija po Haifą: XIIIa. Karmelitų ordino vienuolynas, Bahajų šventovė su nuostabaus grožio „Persiškais sodais“. Aplankome Akko miestą buvusią istorinę kryžiuočių sostinę. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Kelionę po Šventąją Žemę tęsiame Galilėjoje. Vykstame į Palaimintųjų kalną, duonos padauginimo vietą, aplankome Petro primate vietą. Tęsiame kelionę Jėzaus pėdomis: aplankoma Taboro kalną, Trijų Palapinių bažnyčią – vietą, kur įvyko Jėzaus atsimainymas. Lankomės Nazarete – kuriame, pagal krikščionių Evangeliją, gyveno Marija ir Juozapas, įvyko apreiškimas Marijai; prabėjo Jėzaus vaikystė bei jis pradėjo pamokslininko veiklą. Šiame mieste unikaliai susilieja arabiškosios kultūros egzotika su vakarietišku šiuolaikiškumu. Lankome: Apreikšimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčią, Šventosios Šeimos namą, Šv. Mergelės šaltinį, Šv. Petro uošvio namą Kafarnaume – senajame Simono Petro mieste. Vykstame prie Jordano upės. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Keliaujame link Jericho – šis miestas Izraelyje itin svarbus istoriškai, o Senajame Testamente jis vadinamas “Palmių miestu”. Daugelis Šv. Rašto veikėjų vaikščiojo šio miesto ir jo apylinkių takais, ne viena gerai žinoma Biblijos istorija įvyko būtent čia. Tai – vienas seniausių viso pasaulio miestų. Nepamirštama išvyka į Masadą*. Tai paskutinė žydų tvirtovė, nacionalinis pasididžiavimas. Visai šalia įspūdingos Negyvosios jūros iškilusi tvirtovė traukte traukia savo didingumu, bei įspūdingais čia matomais saulėlydžiais, kuriais pasigrožėti atvyksta daugybė turistų. Pakilę keltuvais grožimės buvusiais rūmais, pirčių ir sinagogos archeologinėmis vietomis. Lankomės prie Negyvosios jūros, kurios kurortai su SPA centrais garsėja visame pasaulyje. Maudysimės viename iš Negyvosios jūros paplūdimių. Tai unikali vieta pasaulyje, garsėjanti itin dideliu druskingumu. Pavakare vykstame link Eliato. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis Eilatas – Kaunas.

Kelionės kaina: 870 Eur/ asm.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

7 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais ir vakarienėmis;

Kelionės vadovo – vertėjo paslaugos;

Bilietai į mokamus objektus;

Kelionė patogiu autobusu Izraelyje pagal programą.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Skrydis Kaunas – Eilatas  – Kaunas;

Arbatpinigiai gidui ir vairuotojui ~ 3 doleriai/ dieną.

Nardymo centras Eilate -~ 30 $/ asm.

Neįskaičiuoti pietūs.

Reikalingi dokumentai: LR pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 3 mėnesius, nuo kelionės pabaigos dienos.

Organizatoriai pasilieka teisę iš dalies keisti ar papildyti kelionės programą, atsižvelgiant į Turizmo departamento bei Užsienio Reikalų ministerijos rekomendacijas ir apribojimus dėl keleivių saugumo.

Pažintinė kelionė į Izraelį kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed