Saulėtoji Malta – pažintinė kelionė į Maltos Respubliką

  • Trukmė: 5 d. kelionė
  • Kaina: Teirautis agentūroje

Saulėtoji Malta – pažintinė kelionė į Maltos Respubliką

1 diena.  Skrydis Vilnius – Malta. Pervėžimas į viešbutį.  Poilsis prie jūros. Nakvynė viešbutyje.

2 diena.  Pusryčiai. Ekskursija į Maltos sostinę Valetą. Lankysime Barakos sodus, iš kurių atsiveria kvapą gniaužianti pasaulyje didžiausio ir giliausio natūralaus uosto panorama; įspūdingą XVI a. Šv. Jono katedra, didingi Ordino Didžiųjų magistrų rūmai, kuriuose šiandien dirba Maltos prezidentas ir parlamentas. Pasiplaukiojimas laiveliais į Žydrąją grotą. Ekskursija į senąją sostinę Mdiną. Ekskursija pradedama centrinėje Maltos dalyje, kurioje dominuojantis objektas yra senoji Mdn‘os tvirtovė. Vingiuojant siauromis Mdn‘os, “tyliojo miesto“ gatvelėmis, galėsite grožėtis įspūdingomis tvirtovėmis, už kurių atsiveria didingi panoraminiai salos vaizdai. Mosta‘s parapijos bažnyčios kupolas. Lankome San Antonio botanikos sodą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena.  Pusryčiai. Ekskursija į Gozo salą. Saulėlydžio grožiu nutvieskiama mažoji Maltos sesutė – Gozo sala. Lankysime Tieqa Zerqa uola, arba „Žydrasis langas“, stūkso ties Gozo sala, netoli Sent Lorenso miestelio. Virš šio gamtos suformuoto „lango“ gulinti uola yra lygi tarsi stalo paviršius tai viena labiausiai fotografuojamų Maltos įžymybių. Vėliau lankome Kalipsės (Calypso) olą, ji apipinta legendų. Anot Homero „Odisėjos“, šioje oloje gražioji nimfa Kalipsė septynerius metus buvo įkalinusi legendinį keliautoją Odisėją. Iš šios grotos atsiveria kvapą gniaužianti pakrantės panorama.  Nakvynė viešbutyje.

4 diena.  Pusryčiai. Vykstame į Žydrąją lagūną. Žydroji lagūna Maltoje – vienas gražiausių pasaulio kampelių. Šis gamtos stebuklas yra pati lankomiausia vieta visoje Maltoje. Žydroji lagūna yra nuostabus paplūdimys, įsiterpęs tarp mažytės Comino salos ir dar mažesnės visiškai negyvenamos Kemmunett salelės, kurią galite matyti besidegindami ar plaukiodami po Žydrąją lagūną. Vanduo čia labai švarus, perregimas, jo smėlis primena ryškų, mirguliuojantį turkį. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba  trumpa išvyka į Marsaxlokk miestelį. Marsaxlokk miestelis garsėja tradiciniu žuvų turgumi. Maltos salos pietrytinėje pusėje įsikūręs uostas yra vienas iš pagrindinių Maltos žvejybinių uostų. Iš čia žuvis tiekiama visai šaliai. Čia šviežių jūros gėrybių galima įsigyti tiesiai iš žvejų. Įsimintinas Marsaxlokk reginys – tai spalvingos tradicinės valtys, vadinamos luzzu, išsibarsčiusios po visą uostą. Iki šiol tikima, kad akys, nupieštos ant luzzu valčių, apsaugo jas nuo pavojų. Palei įlanką įsikūrę mažyčiai restoranėliai, kuriuose galima paragauti tradicinių Maltos patiekalų, turinčių mažai ką bendro su anglų virtuve. Vykstame į oro uostą.  Skrydis  Malta – Vilnius.

Kelionės kaina: Teirautis agentūroje

Į kainą įskaičiuota:
Pervežimai pagal ekskursinę programą;
Vietinio gido paslaugos;
Kelionės vadovas – lydintis asmuo;
4 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;
Ekskursinė programa;
Kelionės dokumentų sutvarkymas;

Į kainą neįskaičiuota:
Skrydžio bilietai;
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
Arbatpinigiai vietiniam gidui ir vairuotojui;
Maitinimas išskyrus pusryčius viešbučiuose;
Asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos;
Lankomi objektai ekskursinės programos metu;

Pažintinė kelionė į Maltą kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed