Žavusis Lvovas – pažintinė kelionė į Ukrainą

  • Trukmė: 4 d. kelionė
  • Kaina: 180 €/asm. + skrydis nuo 100 €/asm

Žavusis Lvovas – pažintinė kelionė į Ukrainą

1 diena Skrydis Vilnius – Lvovas. Pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Lvove.

2 diena  Pusryčiai. Diena skirta pažinčiai su Lvovu „kitaip. Teatralizuota ekskursija “Lvovas per šimtmečius“, kur su rotušės ir pagrindinės miesto aikštės istorija supažindins miesto burmistras, Žydų kvartale pasitiks šokantis Moiša ir praves pro savo gimtąsias vietas, elgetų baronas parodys savo valdas, atskleis kai kurias pasaptis, pavyzdžiui, kaip Lvove galima buvo gauti licenziją elgetavimui, vietinis vienuolis nuves mus į miesto požemius, parodys savo celę, papasakos apie savo nelengvą tarnystę, paaiškins kam reikia dėkoti, kad Lvovo alus toks išskirtinis, gardus, išlindę iš požemių sutiksime dainuojantį juokdarį „batjar‘ą“, kuris papasakos apie Lvovo juokus ir šokius.  Po ekskursijos laisvas laikas. Po pietų ekskursija „Lvovo operos legendos“. Apsilankysime operos ir baleto teatre – tai dar vienas iš Lvovo lobių. Šis operos ir baleto teatro pastatas laikomas vienu iš gražiausių Europoje. Prie jo prisilietė baroko pirštas, glostė renesanso ranka. Pastatas ir didingas, dailus ir slepia daug legendų po savo kupolu… Aistra, romantiškos meilės istorijos, didieji žygdarbiai ir herojiški poelgiai. Tai prabanga alsuojantis statinys, kurio ne tik išorė, bet ir vidus atims jums žadą.  Po ekskursijos, esant pageidavimui ir galimybei, spektaklis Operos ir Baleto teatre*. Nakvynė viešbutyje Lvove.

Lvovas prieš Kalėdas – pažintinė kelionė į Ukrainą3 diena Pusryčiai. Gastronominė ekskursija „Lvovo kavinės ir konceptualūs restoranai“. Kur Ukrainoje alus skaniausias, kur geriausi restoranai? Kur atmosfera yra šventinė ir gėrimai svaiginantys, mėsa, dešrelės? … tik Lvove! Upės šokolado, anglis iš kavos, midus iš po žemės ir daugiau kitų įdomybių suteiktia tinkamą nuotaiką! Žydų  knaipė „Pid zolotoju Rozoju“, muziejus – kavinė  „Legendų namas“, „Živalinė lempa” ir kitos lankomiausios miesto kavinės. Po ekskursijos, esant pageidavimui ir galimybei, pietūs vienoje iš Lvovo kavinių*. Po pietų ir iki pat vakaro laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Lvove.

Pažintinė kelionė į Ukrainą. LDK didybė Ukrainoje 24 diena Pusryčiai. Autobusinė ekskursija „Lvovas 180 minučių“. Lvovas tok koks yra, be daugybės kavinių, suvenyrų priekystalių ir skubančių žmonių. Be skubos ir be triukšmo… Ekskursija ir poilsis tikriems miesto paveldo žinovams! Šv. Jurgio katedra, Aukštoji pilis ir “Ševčenkos giraitė” – etnografinė sodyba po atviru dangumi. Čia galima pamatyti apie 120 liaudies architektūros objektų iš vakarų Ukrainos regionų. Čia jūs galėsite patekti į namus, kurie pastatyti dar 1749 metais, pamatyti vandens malūną, atsipalaiduoti ir pasivaikščioti “mini kaimus”, pamatyti jo eksponatus. Po ekskursijos, esant pageidavimui ir galimybei, pietūs*.  Po pietų pervežimas į oro uostą.  Skrydis Lvovas – Vilnius.

 

Kelionės kaina: 180 €/asm. + skrydis nuo 100 €/asm., esant ne mažiau nei 30 asmenų grupei;

Į kainą įskaičiuota:
Pevežimai oro uostas – Lvovas – oro uostas ir pagal 4 dienos programą.
Vietinio gido paslaugos;
Kelionės vadovas – lydintis asmuo;
3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;
Ekskursinė programa;
Kelionės dokumentų sutvarkymas;

Į kainą neįskaičiuota:
Skrydžio bilietai;
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
Maitinimas išskyrus pusryčius viešbučiuose;
Asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos;
Viešojo transporto bilietai;

Lankomi objektai ekskursinės programos metu:
Spektaklis Operos ir Baleto teatre 80-500 uah/asm. 3-16eur
Ševčenkos giraitė 50uah/asm. ~2eur
Pietūs 2-3 programos dieną  nuo 300 uah/asm. ~10eur

Pažintinė kelionė į Ukrainą kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed