Šiaurės Lenkijos perliukai – pažintinė kelionė į Lenkiją

  • Trukmė: 3 d. kelionė
  • Kaina: 148 €

Šiaurės Lenkijos perliukai – pažintinė kelionė į Lenkiją

1 diena Naktį išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į Gerložą, kur buvo istoriniai Hitlerio bunkerio griuvėsiai – “Vilko guolis”*. Būtent čia 1944 m. įvyko nesėkmingas pasikėsinimas į garsųjį diktatorių.  Vykstame į stebuklais garsėjantį, vieną žymiausių šventovių Lenkijoje, barokinį Šv. Lipkos ansamblį (bažnyčią ir vienuolyną). Religinį ansamblį sudaro barokinis vienuolynas ir bažnyčia, kurios viduje „auga“ liepa – šios vietos simbolis. Bažnyčios vargonai, kuriuos sudaro apie 5000 vamzdžių, garsūs šventųjų figūrėlėmis, pamaldžiai linguojančiomis galvas vos tik užgrojus muzikai.  Keliaujame į Malborką – buvusią Didžiojo Kryžiuočių ordino sostinę. Malborko pilis vienas labiausiai turistų lankomų objektų Lenkijoje. Tai didžiausia Europoje viduramžių pilis, įrašyta į UNESCO Pasaulio kultūrinio paveldo sąrašą. Joje buvo kalinamas Lietuvos didysis kunigaikštis Kęstutis, gyveno Vytautas Didysis. Vakare atvykstame viešbutį. Nakvynė.

2 diena Pusryčiai. Vykstame į Slovinski nacionalinį parką. Gamtos stebuklas – 40 m aukštį viršijančios didžiausios Europoje smėlio kopos – dykuma.. Šias „judančias“ ir savo formą nuolatos keičiančias kopas iš vienos pusės skalauja Baltijos jūros, iš kitos – Lebsko ežero bangos. Slovinski kopos yra gana aktyvios – kai kurios jų juda po 10 m per metus. Slovinski nacionalinis parkas yra įtrauktas į UNESCO biosferos rezervatų sąrašą. Po pietų vykstame į Sopotą – garsiausią Lenkijos pajūrio kurortą. Aplankome ilgiausią (511 metrų) Baltijos jūroje molą*. Pasivaikštome pagrindine Monte Cassino alėja. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

3 diena Pusryčiai. Pažintis su nuostabiuoju Gdansku. Miestas pirmą kartą paminėtas 997 metais, o XII amžiuje tapo ypač svarbiu Baltijos pajūrio uostu. Pažintis su miesto senamiesčiu: Aukštutiniai, Auksiniai ir Žalieji vartai, centrinė Ilgojo turgaus gatvė, atlikusios pagrindinio miesto turgaus vaidmenį, Neptūno fontanas, liudijantis miesto ryšį su jūra, Artūro rūmai, kuriuose rinkdavosi turtingi miesto žmonės bei vykdavo įvairių gildijų, brolijų, pirklių susirinkimai, Šv. Marijos bažnyčia, stebinanti savo dydžiu ir aukščiu. Išvykstame namų link. Pakeliui, esant galimybei užsukame į senąjį Prūsijos miestą  Olštyną.  Trumpa ekskursija po puikų gotikinį miesto senamiestį, kurį XIII-XIV a. kūrė kryžiuočiai.  Pasivaikštome po Turgaus aikštę, kurioje įsikūrusios jaukios kavinės ir aludės. Pamatome Aukštuosius vartus, pro kuriuos ne vieną amžių atvažiuodavo keliautojai. Kelionė per Lenkiją, Lietuvą. Naktį  grįžtame namo.

Kelionės kaina: 148 Eur/asm., esant ne mažiau nei 40 asmenų grupėje.

Į kainą įskaičiuota:
Kelionė komfortabiliu autobusu;
Kelionės vadovo – gido paslaugos;
Ekskursinė programa;
2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;

Į kainą neįskaičiuota:
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
Asmeninės išlaidos;
Lankomi objektai ekskursinės programos metu ~25 Eur/asm;

Pastabos:
Nepamirškite paso arba asmens tapatybės kortelės, galiojančių ne trumpiau nei 3 mėnesius po kelionės pabaigos;
Lankomų objektų kainos gali keistis ir yra tikslinamos prieš išvykstant, atlikus išankstines rezervacijas;
Lankomų objektų eiliškumas gali keistis;

Pažintinė kelionė į Lenkiją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed