Šiaurės Lenkijos perliukai – pažintinė kelionė į Lenkiją

  • Kaina: 185 €

Šiaurės Lenkijos perliukai – pažintinė kelionė į Lenkiją

1 diena Ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į Gerložą, kur buvo istoriniai Hitlerio bunkerio griuvėsiai – “Vilko guolis”*. Būtent čia 1944 m. įvyko nesėkmingas pasikėsinimas į garsųjį diktatorių.  Vykstame į stebuklais garsėjantį, vieną žymiausių šventovių Lenkijoje, barokinį Šv. Lipkos ansamblį (bažnyčią ir vienuolyną). Religinį ansamblį sudaro barokinis vienuolynas ir bažnyčia, kurios viduje „auga“ liepa – šios vietos simbolis. Bažnyčios vargonai, kuriuos sudaro apie 5000 vamzdžių, garsūs šventųjų figūrėlėmis, pamaldžiai linguojančiomis galvas vos tik užgrojus muzikai.  Prieš atvykstant į viešbutį, esant pageidavimui, sustojame Westerplatte – istorinėje vietoje, kur prasidėjo Antrasis pasaulinis karas. Vakare atvykstame viešbutį. Nakvynė.

2 diena Pusryčiai. Pažintis su nuostabiuoju Gdansku –Šiaurės Lenkijos miestu, kuriame gausu siaurų gatvelių bei XII-XVIII a. pastatų. Nors didelė miesto dalis atstatyta po Antrojo pasaulinio karo bombardavimų, Gdanskas turistus stebina įdomia architektūra bei išskirtine miesto atmosfera. Ekskursijos metu apžiūrėsime gražiausiu tituluojamą Gdansko pastatą – Auksinį namą, pastatytą XVII a. turtingam miesto pirkliui, taip pat miesto simbolį – Neptūno fontaną, kuris ilgajame turguje puikuojasi jau nuo XVII a., grožėsimės miesto rotuše, iš kurios bokšto į miestą sklinda varpų muzika.  Tęsdami ekskursiją apsilankysime Švč. Mergelės Marijos bazilikoje, kuri tituluojama didžiausia iš plytų pastatyta šventove visoje Europoje. Jos gotikinio stiliaus interjeras su išskirtinai gražiais krištoliniais skliautais dengia daug puikių viduramžių ir baroko laikotarpio meno kūrinių.  Apžiūrėsime dar vieną Gdansko įžymybę – senovinį uosto keltuvą, esantį ant Motlavos upės kranto bei pasivaikščiosime „Mariacka“ gatve, kurioje apžiūrėsime siaurus ir turtingai dekoruotus mūrinių pastatų fasadus, kažkada priklausiusius pasiturintiems pirkliams ir auksakaliams. Šiandien šioje gatvelėje karaliauja juvelyrų dirbtuvės ir galerijos. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis. Apsilankymas moderniame ir inovatyviame Antrojo pasaulinio karo muziejuje*, kuris įkurtas 14 m gylyje po žeme ir tai yra vienas didžiausių istorinių muziejų visame pasaulyje, kuriame pagrindinė ekspozicija užima net 5000 m2 plotą. Tai išskirtinė vieta, kurioje interaktyviai pateikiama informacija apie didžiausią ir pražūtingiausią konfliktą žmonijos istorijoje. Vakarop vykstame į Sopotą – garsiausią Lenkijos pajūrio kurortą. Aplankome ilgiausią (511 metrų) Baltijos jūroje molą*. Pasivaikštome pagrindine Monte Cassino alėja, pajūrio pakrante. Grįžtame į tą patį viešbutį. Nakvynė.

3 diena Pusryčiai. Keliaujame į Malborką – buvusią Didžiojo Kryžiuočių ordino sostinę. Malborko pilis vienas labiausiai turistų lankomų objektų Lenkijoje. Tai didžiausia Europoje viduramžių pilis, įrašyta į UNESCO Pasaulio kultūrinio paveldo sąrašą. Joje buvo kalinamas Lietuvos didysis kunigaikštis Kęstutis, gyveno Vytautas Didysis. Kelionė per Lenkiją, Lietuvą su sustojimas poilsiui, WC. Naktį  grįžtame namo.

Kelionės kaina: 185 Eur/asm., esant ne mažiau nei 40 asmenų grupėje iš Vilniaus.

Esant mažesniam skaičiui vykstančiųjų ar išvykimui iš kito miesto kelionės kaina yra perskaičiuojama.

Į kainą įskaičiuota:
Kelionė komfortabiliu autobusu;
Kelionės vadovo – gido paslaugos;
Ekskursinė programa;
2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;

Į kainą neįskaičiuota:
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
Asmeninės išlaidos;
Lankomi objektai ekskursinės programos metu;

Pastabos:
Nepamirškite paso arba asmens tapatybės kortelės, galiojančių ne trumpiau nei 3 mėnesius po kelionės pabaigos;
Lankomų objektų kainos gali keistis ir yra tikslinamos prieš išvykstant, atlikus išankstines rezervacijas;
Lankomų objektų eiliškumas gali keistis;

Pažintinė kelionė į Lenkiją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed