Šiaurės Lenkijos „Trimiestis“ – pažintinė kelionė į Lenkiją

  • Trukmė: 3 d. kelionė
  • Kaina: 185 €

Šiaurės Lenkijos „Trimiestis“- pažintinė kelionė į Lenkiją

Pažintinė kelionė į Lenkiją. Šiaurės Lenkijos grožybės1 diena Paryčiais išvykstame iš Vilniaus. Kelionė per Lenkiją. Keliaujame į Malborką – buvusią Didžiojo Kryžiuočių ordino bei viso vienuolyno sostinę. Malborko pilis* vienas labiausiai turistų lankomų objektų Lenkijoje. Tai didžiausia Europoje viduramžių pilis, įrašyta į UNESCO Pasaulio kultūrinio paveldo sąrašą. Joje buvo kalinamas Lietuvos didysis kunigaikštis Kęstutis, gyveno Vytautas Didysis. Vykstame į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Vykstame į Gdynią – svarbų Lenkijos uostamiestį, kurį garsina du neįprasti laivai-muziejai: burinis laivas „Dar Pomorza“ ir karinis laivas „Blyskawica“. Pasivaikštome krantine, pagal galimybę, apsilankome viename iš laivų*. Aplankysime Jūrų muziejų-akvariumą*, kuriame supažinsime  su jūros gyventojais, žuvimis, varliagyviais ir ropliais iš skirtingų pasaulio vietų. http://akwarium.gdynia.pl/. Po pietų vykstame į Sopotą – garsiausią Lenkijos pajūrio kurortą. Aplankome ilgiausią (511 metrų) Baltijos jūroje molą*. Pasivaikštome pagrindine Monte Cassino alėja. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

3 diena Pusryčiai. Pažintis su nuostabiuoju Gdansku. Miestas pirmą kartą paminėtas 997 metais, o XII amžiuje tapo ypač svarbiu Baltijos pajūrio uostu. Pažintis su miesto senamiesčiu: Aukštutiniai, Auksiniai ir Žalieji vartai, Uosto krantinė ir centrinė Ilgojo turgaus gatvė, atlikusios pagrindinio miesto turgaus vaidmenį, Neptūno fontanas, liudijantis miesto ryšį su jūra, Artūro rūmai, kuriuose rinkdavosi turtingi miesto žmonės bei vykdavo įvairių gildijų, brolijų, pirklių susirinkimai, Šv. Marijos bažnyčia, stebinanti savo dydžiu ir aukščiu. Kelionė per Lenkiją, Lietuvą. Vėlai vakare grįžtame į Vilnių.

Kelionės kaina: 185 Eur/asm., esant ne mažiau nei 40 asmenų grupėje iš Vilniaus.

Esant mažesniam skaičiui vykstančiųjų ar išvykimui iš kito miesto kelionės kaina yra perskaičiuojama.

Į kainą įskaičiuota:
Kelionė komfortabiliu autobusu;
Kelionės vadovo – gido paslaugos;
Ekskursinė programa;
2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;

Į kainą neįskaičiuota:
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
Asmeninės išlaidos;
Lankomi objektai ekskursinės programos metu;

Pastabos:
Nepamirškite paso arba asmens tapatybės kortelės, galiojančių ne trumpiau nei 3 mėnesius po kelionės pabaigos;
Lankomų objektų kainos gali keistis ir yra tikslinamos prieš išvykstant, atlikus išankstines rezervacijas;
Lankomų objektų eiliškumas gali keistis;

Pažintinė kelionė į Lenkiją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed