Tervetės parkas – Latvijos Holivudas – Kokos ir Bauskės pilys – pažintinė kelionė į Latviją

Tervetės parkas – Latvijos Holivudas – Kokos ir Bauskės pilys – pažintinė kelionė į Latviją

Vykstame Latvijos link, į Bauskę, kur lauks pažintis su Bauskės Livonijos ordino pilimi* – menančia XV-XVII a. Senoji pilies dalis pastatyta kaip tvirtovė, jos sienos storos, yra bokštas. Naujoji dalis – Pilies muziejus, kuriame galima apžiūrėti ekspoziciją apie Bauskės apylinkes ir žiemgalius.

Vykstame į Tervėtės XII amžiaus medinę pilį*. Čia susidursite su žiemgalių gyvenimo liudijimais ir pajusite praeities didybės dvasią. Pilyje galima pamatyti didžiausią Baltijos šalyse eksponatų parodą apie geležies amžiaus žiemgalių materialinę kultūrą. Čia galima susipažinti su žiemgalių papuošalais, ginklais, ūkininkavimo ir buities daiktais.

Vykstame į Latvijos kino miestelį Cinevillą*. Ekskursija ir spec. efektų šou*: galėsite savo akimis pamatyti, kaip po atviru dangumi yra kuriamas kinas,  įsijausti į personažų vaidmenis. Kino miestelis – vienintelė Baltijos šalyse tokio tipo kino dekoracija po atviru dangumi. Apžiūrėsite vietinius objektus: bažnyčią, istorinius tiltus, turgaus aikštę, akmenimis grįstas gatves, Dauguvos krantinę su laivais, tramvajų, karinės technikos ir kitus rekvizitus, leidžiančius pažvelgti į kino kūrimo užkulisius.

Esant galimybei lankome Tėrvetės gamtos parką* – vienas iš gražiausių Latvijos gamtos, istorijos ir kultūros objektų, traukiantis gražiu gamtovaizdžiu, unikaliu pušų šilu, pasivaikščiojimo takais, senais piliakalniais ir įvairiomis pramogomis. 

Kelionės kaina: 37 Eur/asm., esant ne mažiau nei 40 asmenų grupėje.

Į  kainą įskaičiuota:
Kelionė komfortabiliu autobusu;
Gidas – kelionės vadovas;
Ekskursinė programa;

Į kainą neįskaičiuota:
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
Asmeninės išlaidos;
Lankomi objektai ekskursinės programos metu;

Latvija su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed