Užburiančios Estijos salos – Piarnu – pažintinė kelionė į Estiją

  • Trukmė: 3 d. kelionė
  • Kaina: 200 €

Užburiančios Estijos salos – Piarnu – pažintinė kelionė į Estiją

1 diena Naktį išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykstame į Virtsu, iš kur keltu keliamės į Muhu salą. Pabuvosime Koguvos etnografiniame kaime* – sename ir unikaliame žvejų kaimelyje. Galimybė užsukti į stručių fermą*, kurioje auginami didžiausi pasaulio paukščiai ir ne tik. Čia galima išvysti daugybę egzotinių gyvūnų: kengūrų, zebrų, emu, alpakų ir kt. Vaike Vain sąsiauriu persikelsime į Saremą. Aplankysime meteoritinės kilmės Kali ežerą, Angla* vėjo malūnus, didingą Pangos skardį. Vakarop pasieksime Kuresarės miestelį – Saremos salos sostinę, kurią garsina puikiai išlikusi XIII a. vyskupų pilis*. Nakvynė Saremos saloje arba žemyninėje Estijos dalyje.

2 diena Pusryčiai. Ekskursija į antrą pagal dydį Estijos salą – Hiumą. Pažintis su šia unikaliais kraštovaizdžiais bei švyturiais garsėjančia sala: Hiumos salos simbolis Kopu švyturys* – vienas seniausių švyturių pasaulyje. Taip pat aplankome kitą, šiaurinėje salos dalyje esantį Tahkuna švyturį*, iš kurio apžvalgos aikštelės atsiveria kerintis salos kraštovaizdis su jūros platybėmis, kopomis ir pušynais; Tęsiame pažintį su sala: bronzinis paminklas „Estonia“ kelto katastrofai atminti; Pühalepa bažnyčia – seniausia akmeninė bažnyčia visoje saloje; Kasari pusiasalis garsėjantis išskirtine augmenija ir žavinga gamta su unikaliu Saretirp iškyšuliu. Nakvynė Saremos saloje arba žemyninėje Estijos dalyje.

2 diena.  Pusryčiai. Tęsiame kelionę į vieną žymiausią Estijos kurortą – Piarnu. Ekskursijos metu pamatysite monumentą, skirtą Estijos nepriklausomybės paskelbimui, seniausią pastatą – Raudonąjį bokštą, rotušę, pasivaikščiosite po nediduką uostą, senamiestį, apžiūrėsite vilas ir senas bažnyčias. Laisvas laikas pajūryje. Kelionė per Estiją, Latviją, Lietuvą. Naktį grįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina: 200 Eur/asm., esant ne mažiau nei 40 asmenų grupėje iš Vilniaus.

Esant mažesniam skaičiui vykstančiųjų ar išvykimui iš kito miesto kelionės kaina yra perskaičiuojama.

Į kainą įskaičiuota:
Kelionė komfortabiliu autobusu;
Kelionės vadovo – gido paslaugos;
Ekskursinė programa;
2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;

Į kainą neįskaičiuota:
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
Asmeninės išlaidos;
Lankomi objektai, vietiniai gidai, kelto bilietai ekskursinės programos metu;

Pastabos:
Nepamirškite paso arba asmens tapatybės kortelės, galiojančių ne trumpiau nei 3 mėnesius po kelionės pabaigos;
Lankomų objektų kainos gali keistis ir yra tikslinamos prieš išvykstant, atlikus išankstines rezervacijas;
Lankomų objektų eiliškumas gali keistis;

Pažintinė kelionė į Estiją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed