Saulėta šalis prie Atlanto vandenyno – pažintinė kelionė į Portugaliją

  • Trukmė: 8 d. kelionė
  • Kaina: Teirautis agentūroje

Saulėta šalis prie Atlanto vandenyno – pažintinė kelionė į Portugaliją

1 diena. Skrydis  Vilnius – Madridas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Ankstyvi pusryčiai. Išvykstame Portugalijos link. Po pietų atvykstame į Portą – nuostabų, spalvingais stogais ir vyno rūsiais išsiskiriantį miestą prie Douro upės, įkurtą dar romėnų laikais.  Ekskursija po vaizdingą Porto centrą, upės pakrantę. Apsilankysime daugelį amžių garsėjančiuose portveino rūsiuose ir susipažinsite su šio vyno gamyba, vyno degustaciją*. Nakvynė viešbutyje Porto.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Portugališkąją Veneciją – Aveiro miestelį. Čia kanalais plaukioja laiveliai. Tik jie kiek kitokie, nei venecijietiškos gondolos. Tradiciniai Aveiro žvejybiniai laiveliai, vadinami moliceiros, yra spalvoti. Esat geram orui, pasiplaukiojimas laiveliais*. Kelionę tęsiame į Tomarą – mistinį tamplierių (ordino narių) miestelį, kur aplankysime vieną seniausių tamplierių ordino vienuolynų*. Jį XII a. pradėjo statyti tamplieriai, gindami valstybės sienas nuo maurų. Taip pat aplankysite piligriminį miestelį Fatimą. Toliau vykstame į Nazare, spalvingą kurortinį miestelį. Nakvynė viešbutyje Nazare apylinkėse.

4 diena. Pusryčiai. Diena skirta poilsiui. Nakvynė viešbutyje Nazare apylinkėse.

5 diena. Pusryčiai. Lankome Obidos dar vadinamą “Vestuvių miestu”, kuriame yra įsikūrę įvairūs amatininkai-keramikai, stiklo pūtikai bei tekstilininkai. Vykstame į Sintrą. Nukeliausime į netoli sostinės žalumoje skendinčią Sintrą, kuri įtraukta į UNESCO saugomų objektų paveldo sąrašą. Quinta da Regaleira* – pasakiška pilis su dideliu parku čia galima rasti ne tik bažnyčią, krioklį, įvairiausius lieptelius, tiltelius, oranžeriją, apsaugos bokštelių, šaltinio vandens, bet ir požeminių sujungtų tunelių apraizgiusių visą parką tarsi koks voratinklis, požeminių bokštų, takelių vandenyje ir kt.  Miestelyje aplankysime įvairių amatininkų dirbtuvėles: keramikų, stiklo bei tekstilės. Romantišką vietovės įspūdį sustiprina šalia esantis vakariausias Europos taškas – Rokos kyšulys. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

6 diena.Pusryčiai. Vykstame į Lisaboną. Ekskursija po Lisaboną: apžiūrėsime gotikinį Šv. Jeronimo vienuolyną kuriame ilsisi garsiojo jūrų keliautojo Vasko da Gamos palaikai, ir bažnyčią, nuvyksime prie Belemo bokšto*, kuris pastatytas XVI a. Vasko da Gamos ekspedicijoms atminti ir yra tapęs vienu iš Lisabonos simbolių, Kristaus statula*, tokia pati kaip Brazilijoj, Lisabonos katedrą, Rosio aikštę. Šią dieną siūlome Jums apsilankyti vienintelėje visame pasaulyje kavinėje, kurioje tiekiamas „Pastel de Belem“ nacionalinis portugališkas desertas*. Vakarop Lisabona su Fado* Išvykimas į tipišką taverną, esančią sename Lisabonos rajone, kur vakarieniausime. Vakaro metu – Fado dainininkų ir muzikantų pasirodymas (nuostabi, nostalgiška muzika, būdinga Lisabonai). Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

7 diena.  Pusryčiai. Ekskursijos po Lisaboną tęsinys. Pasivažinėjimas istoriniu tramvajumi*, kai kada dar vadinamu „muziejumi ant bėgių“ ir pažintis su moderniausiu rajonu, pastatytu 1998 m. pasaulinei parodai Expo bei ilgiausiu Europoje tiltu (17 km), pavadintu Vasco Da Gama garbei. Išvykstame Madrido link. Nakvynė Madrido apylinkėse.

8 diena. Pusryčiai. Išvykstame į oro uostą. Skrydis Madridas – Vilnius

Kelionės kaina: Teirautis agentūroje

Į kainą įskaičiuota:
7 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbučiuose, dviviečiai kambariai;
Rusiškai kalbančio vietinio gido paslaugos;
Ekskursinė programa;
Transporto paslaugos pagal programą;
Pervežimai iš ir į oro uostą Madride;
Kelionės vadovas iš Lietuvos.

Į kainą neįskaičiuota:
Skrydis;
Bilietai į muziejus, degustacijos, vakarienė su Fado;
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
Asmeninės išlaidos – pagal savo nuožiūrą.
Arbatpinigiai; Pietūs;

 

Pažintinė kelionė į Portugaliją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed